EURO 2012 PL

Aktualności - Wrocław

 • 03.07.2012Wrocław
  Finał Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012 we wrocławskiej Strefie Kibica

  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej już za nami. Wczorajszy Finał Turnieju, w którym zmierzyły się reprezentacje Hiszpanii i Włoch, przyciągnął do wrocławskiej Strefy Kibica dużą liczbę osób. Przez cały dzień funkcjonowania strefy przewinęło się przez nią blisko 40 tys. wrocławian i kibiców przyjezdnych. Nad bezpieczeństwem przez cały czas czuwali wrocławscy policjanci.

  Ocena: 0.0
 • 20.06.2012Wrocław
  Chciał zarobić na EURO 2012

  Dolnośląscy policjanci przerwali nielegalny proceder polegający na produkcji i handlu odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych producentów. Zatrzymano mężczyznę zajmującego się tą działalnością, a także zabezpieczono kilkaset nadruków gotowych do naniesienia na odzież. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

  Ocena: 0.0
 • 18.06.2012Wrocław
  Blisko 150 tys. kibiców obejrzało we Wrocławiu mecz Polska – Czechy

  Na stadionie Miejskim, w Strefach Kibica - w Rynku, koło Hali Ludowej oraz na Pilczycach, a także w innych miejscach ogólnie dostępnych, wczorajszy trzeci i ostatni mecz w fazie grupowej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - UEFA EURO 2012 we Wrocławiu obejrzało blisko 150 tys. fanów piłki nożnej, głównie z Polski i Czech, ale także m.in. z Anglii, Kanady, Niemiec i Irlandii. Nad bezpieczeństwem czuwali dolnośląscy policjanci. Mimo tej ogromnej liczby kibiców, kolejny dzień mistrzostw przebiegł bardzo spokojnie.

  Ocena: 0.0
 • 16.06.2012Wrocław
  Piłkarskie święto kibiców przed meczem Polska – Czechy we Wrocławiu

  Już od godzin rannych na ulicach Wrocławia pojawili się kibice w barwach narodowych Polski i Czech. Fanów futbolu z minuty na minutę przybywało. Przez cały czas panowała atmosfera święta piłkarskiego. Kibice polscy i czescy żywiołowo dopingowali nawzajem drużyny rywali. Nad bezpieczeństwem czuwają dolnośląscy policjanci.

  Ocena: 0.0
 • 15.06.2012Wrocław
  Reprezentacja Polski przybyła do Wrocławia

  Dzisiaj przed południem na wrocławskim lotnisku wylądował samolot z reprezentacją Polski. Już jutro o godzinie 20.45 na Stadionie Miejskim rozegra swój trzeci mecz w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - UEFA EURO 2012. Tym razem ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Czech. Przejazd autokaru z lotniska do hotelu był pilotowany przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

  Ocena: 0.0
 • 14.06.2012Wrocław
  Policjanci "na wolnym" uratowali przy Stadionie Miejskim ludzkie życie

  Policjanci w czasie wolnym od służby uratowali życie mężczyźnie, który doznał zawału serca. Przeprowadzone przez nich działania resuscytacyjne doprowadziły do przywrócenia poszkodowanemu czynności oddechowo krążeniowych. Po sprawnie przeprowadzonej przez funkcjonariuszy akcji ratunkowej, mężczyzna - jak się okazało pracownik służb porządkowych, został przewieziony do szpitala.

  Ocena: 0.0
 • 13.06.2012Wrocław
  Mecz to wyjątkowe wydarzenie sportowe

  12 czerwca 2012 roku policjanci z Kłodzka apelowali do mieszkańców o bezpieczną i kulturalną zabawę podczas kibicowania w trakcie meczów w ramach Mistrzostw Euro 2012.

  Ocena: 0.0
 • 13.06.2012Wrocław
  Bezpiecznie podczas meczu UEFA EURO 2012

  Kolejny – drugi już mecz we Wrocławiu, rozegrany na Stadionie Miejskim w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, pomiędzy drużynami Czech i Grecji, przebiegł bardzo spokojnie. Nad bezpieczeństwem czuwali dolnośląscy policjanci.

  Ocena: 0.0
 • 12.06.2012Wrocław
  Przed meczem Czechy – Grecja, we Wrocławiu

  Przed kolejnym meczem, który odbędzie się dzisiaj we Wrocławiu w ramach UEFA EURO 2012, na terenie miasta panuje gorąca atmosfera. Coraz więcej widocznych kibiców czeskich i greckich. Policjanci monitorując sytuację we wszystkich newralgicznych miejscach, na bieżąco udzielają informacji kibicom w kwestiach organizacyjnych.

  Ocena: 0.0
 • 11.06.2012Wrocław
  Reprezentacja Grecji już we Wrocławiu

  Dzisiaj przed godz. 12.00 na wrocławskim lotnisku wylądował samolot z reprezentacją Grecji, która już jutro na Stadionie Miejskim rozegra swój drugi mecz w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - UEFA EURO 2012. Tym razem ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Czech. Z lotniska do hotelu autokar pilotowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

  Ocena: 0.0

Wybierz Strony