Tagi

Wideo

Zabezpieczali mecz Niemcy - Włochy
Zabezpieczali mecz Niemcy - Włochy Setki funkcjonariuszy oddziałów prewencji zabezpieczało mecz Niemcy - Włochy. Policyjne patrole były obecne przy stadionie, strefie kibica i na ulicach, które były pełne kibiców. Nad bezpieczeństwem czuwały też policyjne śmigłowce.
+
Podsumowanie zabezpieczenia meczu Czechy-Portugalia
Podsumowanie zabezpieczenia meczu Czechy-Portugalia Podczas pierwszego meczu ćwierćfinałowego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie, nad bezpieczeństwem kibiców czuwało 6 tysięcy policjantów. W trakcie zabezpieczenia nie zanotowano żadnych poważnych wydarzeń.
+
Wodny patrol przed meczem Chorwacja - Hiszpania
Wodny patrol przed meczem Chorwacja - Hiszpania Policjanci z referatu wodnego w trakcie trwania EURO 2012 są wszędzie tam, gdzie przy akwenach wodnych lub na jednostkach pływających bawią się kibice. Patrolują rejon Motławy, Martwej Wisły oraz Zatoki Gdańskiej.
+
Policyjne Centrum Dowodzenia podczas Euro 2012
Policyjne Centrum Dowodzenia podczas Euro 2012 W Policyjnym Centrum Dowodzenia służba trwa 24 godziny na dobę. Dziesiątki funkcjonariuszy na zmianie dba o bezpieczeństwo kibiców, koordynuje policyjne zabezpieczenia i odbiera meldunki z całego kraju.
+
Baw się dobrze - czuj bezpiecznie
Baw się dobrze - czuj bezpiecznie Zabezpieczenie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej nie powinno zakłócać zabawy kibiców – ich radości i emocji, lecz jedynie umożliwić przeżywanie tego piłkarskiego święta w wolnej od poczucia zagrożenia atmosferze. Dlatego działania podejmowane na rzecz bezpieczeństwa EURO 2012 są w Polsce zgodne z ideą „Baw się dobrze – czuj się bezpiecznie”.
+
Reprezentacja Grecji już we Wrocławiu
Reprezentacja Grecji już we Wrocławiu Na wrocławskim lotnisku wylądował samolot z reprezentacją Grecji, która już jutro (12.06) na Stadionie Miejskim rozegra swój drugi mecz w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - UEFA EURO 2012. Tym razem ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Czech. Z lotniska do hotelu autokar pilotowali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.
+
EURO 2012 w Warszawie
EURO 2012 w Warszawie Podczas pierwszego meczu EURO w Warszawie Policjanci dbali o bezpieczeństwo mieszkańców stolicy i kibiców licznie przybyłych na mecz z kraju i zagranicy. Codziennie ponad 2,5 tys. funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i innych służb zabezpiecza Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.
+
Pierwszy dzień EURO we Wrocławiu
Pierwszy dzień EURO we Wrocławiu Pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Wrocławiu już za nami. Okolice stadionu oraz trasy dojazdowe przed i po meczu monitorowali policjanci prewencji, ruchu drogowego i innych służb, wspierani z powietrza przez policyjne śmigłowce.
+
Rekonesans policyjnym śmigłowcem przed meczem
Rekonesans policyjnym śmigłowcem przed meczem Gdańsk widziany okiem policyjnego śmigłowca przed rozpoczęciem Euro 2012.
+
Co powinien wiedzieć kibic o Strefie Kibica i stadionie
Co powinien wiedzieć kibic o Strefie Kibica i stadionie Zarówno mecze piłki nożnej, jak i zorganizowane publiczne oglądanie ich transmisji w Strefach Kibica, w których uczestniczy nie mniej niż 1000 osób, są w rozumieniu polskiego prawa imprezami masowymi i podlegają rygorom Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Poniżej prezentujemy czego nie wolno wnosić na stadiony i do Stref Kibica.
+
Policjanci z kujawsko-pomorskiego wyjeżdżają na EURO
Policjanci z kujawsko-pomorskiego wyjeżdżają na EURO Do Poznania i Gdańska wyjechali dziś (8.06) policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego. Będą zabezpieczać EURO 2012; wrócą pod koniec czerwca. Życzymy im spokojnej i bezpiecznej służby.
+

Wybierz Strony