EURO 2012 PL

Aktualności - Warszawa

Obywatel Rosji odzyskał 20 tysięcy złotych

Wczoraj po południu dwoje młodych ludzi przekazało policjantom ze Śródmieścia portfel, w którym znajdowało się około 20 tys. złotych, dokumenty oraz karty bankomatowe. Zgubę znaleźli na ławce przy placu zabaw. Dzięki ich postawie godnej naśladowania obywatel Rosji odzyskał swoją własność.

Wczoraj kilka minut przed 15:00 policjanci zostali wezwani w rejon skrzyżowania ulicy Okólnik i Ordynackiej. Na miejscu funkcjonariusze zastali 18-letnią kobietę i 22-letniego mężczyznę. Para przekazała funkcjonariuszom portfel, w którym znajdowały się pieniądze w różnej walucie, dokumenty oraz karty bankomatowe. Z informacji, jakie przekazali policjantom wynikało, że portfel był pozostawiony na ławce przy pobliskim placu zabaw.

Jak się później okazało, portfel był własnością 36-letniego obywatela Rosji, który zgłosił się w tym samym czasie do komendy przy ulicy Wilczej, aby poinformować o zgubie. Dzięki uczciwości młodych ludzi zguba trafiła bezpośrednio do właściciela, który nie krył swojej radości i miłego zaskoczenia z zaistniałej sytuacji.

 
A
A+
A++
Powrót
Drukuj
PDF
Powiadom
Ocena: 0/5 (0)

Data publikacji 12.06.2012