EURO 2012 PL

Aktualności - Warszawa

 • 29.06.2012Warszawa
  Podsumowanie zabezpieczenia meczu Niemcy-Włochy

  Ostatni dzień piłkarskich zmagań na Stadionie Narodowym w Warszawie zbliża się do końca. W drugim meczu półfinałowym UEFA EURO 2012 zmierzyły się reprezentacje Niemiec i Włoch. Dziesiątki tysięcy kibiców dopingowało piłkarzy na stadionie i w Strefie Kibica. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwało ponad 6000 policjantów. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

  Ocena: 0.0
 • 21.06.2012Warszawa
  Podsumowanie zabezpieczenia meczu Czechy-Portugalia

  Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012 odbył się dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nad bezpieczeństwem kibiców czuwało 6 tysięcy policjantów. W trakcie zabezpieczenia nie zanotowano żadnych poważnych wydarzeń.

  Ocena: 0.0
 • 21.06.2012Warszawa
  W obiektywie: Służba policjantów przy zabezpieczeniu piłkarskich mistrzostw EURO 2012

  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™ już na półmetku. Do tej pory w warszawskiej Strefie Kibica bawiło się blisko milion osób. Dziesiątki tysięcy wypełniały podczas każdego meczu Stadion Narodowy. Nad bezpieczeństwem kibiców i mieszkańców miasta czuwają policjanci. W mundurach i po cywilnemu patrolują miasto dbając, aby każdy czuł się bezpiecznie.

  Ocena: 5.0
 • 17.06.2012Warszawa
  Podsumowanie zabezpieczenia meczu Grecja-Rosja

  Nad bezpieczeństwem w Warszawie czuwało dzisiaj kilka tysięcy policjantów. Ze wstępnych informacji, do tej pory nie zanotowano żadnych nadzwyczajnych wydarzeń.

  Ocena: 0.0
 • 14.06.2012Warszawa

  Siódmy dzień Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – UEFA EURO 2012 w stolicy przebiegł bardzo spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych poważniejszych zdarzeń. Pomimo, że wczorajsze mecze były rozgrywane na Ukrainie można je było obejrzeć w warszawskiej Strefie Kibica. Z tej możliwości skorzystało wczoraj około 3 tysięcy kibiców.

  Ocena: 0.0
 • 13.06.2012Warszawa
  Działania policji podczas zabezpieczenia meczu Polska-Rosja

  Ponad 180 pseudokibiców, którzy zakłócali spokój i porządek na terenie miasta, zatrzymali policjanci w Warszawie. Do incydentów doszło między innymi podczas przemarszu na stadion, na tyłach Strefy Kibica oraz w innych częściach Warszawy. Wśród zatrzymanych są między innymi kibice drużyny polskiej, jak i rosyjskiej. Policjanci prowadzą czynności wobec osób, które dopuściły się chuligańskich wybryków.

  Ocena: 0.0
 • 12.06.2012Warszawa

  Wczoraj po południu dwoje młodych ludzi przekazało policjantom ze Śródmieścia portfel, w którym znajdowało się około 20 tys. złotych, dokumenty oraz karty bankomatowe. Zgubę znaleźli na ławce przy placu zabaw. Dzięki ich postawie godnej naśladowania obywatel Rosji odzyskał swoją własność.

  Ocena: 0.0
 • 10.06.2012Warszawa
  Kolejny dzień UEFA EURO 2012 w Warszawie

  Trzeci dzień Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej – UEFA EURO 2012 w stolicy przebiegł bardzo spokojnie. Policja nie odnotowała żadnych poważniejszych zdarzeń. Pomimo, że dzisiejsze mecze rozgrywane były w Gdańsku i Poznaniu można je było obejrzeć w warszawskiej Strefie Kibica.

  Ocena: 0.0
 • 08.06.2012Warszawa
  EURO 2012 rozpoczęte, w Warszawie bezpiecznie

  Pierwszy dzień piłkarskich mistrzostw Europy UEFA EURO 2012 zbliża się do końca. W Warszawie kilkadziesiąt tysięcy kibiców zasiadło na trybunach Stadionu Narodowego, biało-czerwone stroje wypełniły Strefę Kibica i wiele innych miejsc, gdzie dopingowano polską reprezentację. Stołeczni policjanci od samego rana pomagali wszystkim zainteresowanym w bezpiecznym dotarciu na mecz. Patrole mundurowe i policjanci operacyjni pełnili służbę w każdej części miasta. Policyjne motorówki patrolowały Wisłę, a z góry w koordynacji działań pomagały helikoptery.

  Ocena: 0.0
 • 08.06.2012Warszawa
  EURO 2012 - ruch drogowy i komunikacja w Warszawie

  Zachęcamy do korzystania w dni meczowe z komunikacji miejskiej, która dzięki dodatkowym kursom będzie dostosowana do przewozu większej liczby pasażerów. Wygodniej będzie także poruszać się po mieście rowerem.

  Ocena: 0.0

Wybierz Strony