• 22.06.2012Gdańsk
  Patrole niemieckich policjantów na Starym Mieście w Gdańsku

  Dziś w Gdańsku ćwierćfinałowy mecz Niemcy - Gracja, a polscy i niemieccy policjanci już od kilku dni patrolują Stare Miasto. Łącznie do Gdańska na czas Euro 2012 przyjechało 19 niemieckich policjantów, którzy wspierają naszych funkcjonariuszy.

  Ocena: 0.0
 • 10.06.2012Poznań
  Komendant Główny Policji odwiedził poznańskich policjantów

  Wielkopolskich policjantów odwiedził dzisiaj Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. Komendant zobaczył jak Wielkopolska przygotowała się do zabezpieczenia tak prestiżowego wydarzenia sportowego.

  Ocena: 3.0
 • 10.06.2012Poznań
  Podsumowanie drugiego dnia mistrzostw EURO 2012

  W drugi dzień mistrzostw EURO 2012 w Poznaniu do miasta docierały duże grupy kibiców chorwackich, irlandzkich i włoskich. Do późnych godzin nocnych ludzie bawili się w centrum miasta. Policja odnotowała kilka incydentów.

  Ocena: 0.0
 • 10.06.2012Warszawa
  Bezpieczna Strefa Kibica w Warszawie

  Zakończył się drugi dzień funkcjonowania warszawskiej Strefy Kibica. Na fanów piłki nożnej czekały liczne atrakcje. Na placu Defilad na wielkim telebimie transmitowane były mecze, a na scenie odbywały się liczne koncerty. Policjanci również podczas drugiego dnia nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń, związanych z funkcjonowaniem strefy.

  Ocena: 0.0