• 03.07.2012Wrocław
  Finał Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012 we wrocławskiej Strefie Kibica

  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej już za nami. Wczorajszy Finał Turnieju, w którym zmierzyły się reprezentacje Hiszpanii i Włoch, przyciągnął do wrocławskiej Strefy Kibica dużą liczbę osób. Przez cały dzień funkcjonowania strefy przewinęło się przez nią blisko 40 tys. wrocławian i kibiców przyjezdnych. Nad bezpieczeństwem przez cały czas czuwali wrocławscy policjanci.

  Ocena: 0.0
 • 26.06.2012
  Policjanci ruchu drogowego z kujawsko-pomorskiego na EURO 2012

  W czasie EURO 2012 głównym zadaniem Policji jest zapewnienie porządku i bezpieczeństwa, w tym także bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego realizowali te zadania w Gdańsku i okolicach oraz w Poznaniu.

  Ocena: 0.0
 • 16.06.2012Wrocław
  Piłkarskie święto kibiców przed meczem Polska – Czechy we Wrocławiu

  Już od godzin rannych na ulicach Wrocławia pojawili się kibice w barwach narodowych Polski i Czech. Fanów futbolu z minuty na minutę przybywało. Przez cały czas panowała atmosfera święta piłkarskiego. Kibice polscy i czescy żywiołowo dopingowali nawzajem drużyny rywali. Nad bezpieczeństwem czuwają dolnośląscy policjanci.

  Ocena: 0.0
 • 12.06.2012Warszawa
  The hooligans were kept before the match

  During the march through the Poniatowski Bridge in Warsaw there were some public disorder. About one hundret of hooligans of the one and the second teams tried to start the fight between. The Police inferferenced on these hooligans, who didn’t respect the football feast and the exceses very decisive at the same time.

  Ocena: 0.0
 • 12.06.2012Warszawa
  Zatrzymani chuligani przed meczem

  Podczas przemarszu kibiców mostem Poniatowskiego w Warszawie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego. Około stu pseudokibiców jednej i drugiej drużyny próbowało skonfrontować się ze sobą. Policjanci interweniowali na wybryki chuligańskie, zarówno kibiców rosyjskich, jak i polskich, którzy nie potrafili uszanować święta piłkarskiego.

  Ocena: 0.0
 • 07.06.2012Wrocław
  Kolejna reprezentacja już we Wrocławiu

  Po godzinie 12.00 na wrocławskim lotnisku wylądował samolot z Reprezentacją Rosji, której piłkarze jutro rozegrają na Stadionie Miejskim mecz z Reprezentacją Czech, w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - UEFA EURO 2012. Z lotniska autokar pilotowali do hotelu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

  Ocena: 0.0
 • 07.06.2012KGP
  Spottersi z Anglii, Danii i Holandii wspierają małopolskich policjantów

  Policjanci z Anglii, Holandii i Danii wspierają małopolskich policjantów w czuwaniu nad bezpieczeństwem w czasie wydarzeń towarzyszących rozgrywkom Euro 2012.

  Ocena: 1.0