EURO 2012 PL

Poznań - aktualności

 • 29.06.2012
  KWP - Podziękowania dla policjantów

  19 czerwca Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Krzysztof Jarosz podziękował wszystkim policjantom zaangażowanym w dotychczasowe zabezpieczenie przebiegu Mistrzostw Europy w Piłce w Nożnej EURO 2012.

  Ocena: 5.0
 • 29.06.2012
  KWP - Spokojnie po ostatnim meczu w Poznaniu

  18 czerwca na poznańskim Stadionie Miejskim odbył się mecz pomiędzy reprezentacją Irlandii i Włoch. Był to ostatni mecz w Poznaniu w ramach EURO 2012. W trakcie meczu i po jego zakończeniu policja nie odnotowała żadnych incydentów. Zieloni kibice irlandzkiej  drużyny w radosnej i spokojnej  atmosferze pożegnali się z turniejem.

  Ocena: 0.0
 • 29.06.2012
  KWP - Policjanci z Hiszpanii w Poznaniu

  W sobotę 16 czerwca br. hiszpańscy policjanci odwiedzili Poznań. Przez ostatnie kilka dni pomagali funkcjonariuszom z Gdańska w zabezpieczeniu EURO 2012. Wolny dzień chcieli spędzić w Wielkopolsce. Spotkali się z insp. Krzysztofem Jaroszem i oficerami sztabu czuwającego nad bezpieczeństwem kibiców w Poznaniu. Zwiedzili także poznańskie Stare Miasto i Maltę.

  Ocena: 0.0
 • 29.06.2012
  KWP - Pożegnanie kontyngentu policjantów z Chorwacji

  Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Krzysztof Jarosz pożegnał kontyngent policjantów chorwackich. Chorwaci pełnili służbę wspólnie z poznańskimi funkcjonariuszami w ramach zabezpieczenia Euro 2012. Policjanci z Chorwacji, których gościliśmy, w swoim kraju zajmują się głównie problematyką kibiców. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu wszystkie konfliktowe sytuacje były szybko rozwiązywane.

  Ocena: 0.0
 • 29.06.2012
  Poznań - Polska - Czechy... było spokojnie

  Sobotnia transmisja meczu pomiędzy reprezentacjami Polski i Czech zebrała w Poznaniu około 50 tys. kibiców. Do strefy kibica na Placu Wolności, na Stary Rynek, na Polanę Harcerza nad Jeziorem Malta przyszło mnóstwo fanów piłki nożnej. Nawet padający deszcz nie zepsuł dobrej zabawy. Pomeczowa noc była bardzo spokojna. Policja nie odnotowała żadnych incydentów.

  Ocena: 0.0
 • 29.06.2012
  Poznań - Kolejny mecz mistrzostw Europy

  Na poznańskim stadionie, 14 czerwca br. zakończył się drugi mecz grupowy do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Tym razem naprzeciwko siebie spotkały się drużyny z Włoch i Chorwacji. Z trybun stadionu mecz obejrzeli podsekretarz stanu MSW oraz Zastępca Komendanta Głównego Policji.

  Ocena: 0.0
 • 29.06.2012
  Poznań - Spokojnie podczas meczu Polska-Rosja

  Tysiące na ulicach miasta Poznania  i  w Strefie Kibica oraz  miliony przed telewizorami zebrało się kibiców by dopingować naszą reprezentację podczas meczu Polska-Rosja. Policjanci  traktowali ten mecz jako mecz podniesionego ryzyka. Jednak mieszkańcy Poznania  i nie tylko zdali doskonale egzamin. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważniejszych incydentów w tym dniu

  Ocena: 0.0
 • 16.06.2012
  Poznań – Pierwsze wyroki skazujące dla łamiących prawo podczas EURO 2012

  Do 12 czerwca br. w związku z zabezpieczeniem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012r. policja w Poznaniu zatrzymała łącznie 29 osób. Było to kilkunastu Irlandczyków, Polaków i czterech Chorwatów. Byli oni zatrzymani po różnych incydentach, do jakich doszło w centrum miasta i na stadionie. Wyroki zapadły w trybie przyspieszonym, kilkadziesiąt godzin po zatrzymaniu.

  Ocena: 0.0
 • 16.06.2012
  KWP - Spokojna noc po meczu Irlandia - Chorwacja

  W Poznaniu przed meczem Irlandia – Chorwacja zjawiło się kilkadziesiąt tysięcy kibiców z tych krajów. Do późnego popołudnia fani piłki nożnej bawili się w centrum miasta. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo. Odnotowano drobne incydenty. Do najpoważniejszego z nich doszło po godz. 17.00, kiedy dwie grupy Chorwatów rzucały pomiędzy sobą butelkami. Szybka reakcja policyjnego pododdziału ugasiła gorący temperament gości z Bałkanów

  Ocena: 0.0
 • 16.06.2012
  KWP - Podsumowanie drugiego dnia mistrzostw EURO 2012

  W drugi dzień mistrzostw EORO 2012 w Poznaniu do miasta docierały duże grupy kibiców Chorwackich, Irlandzkich i Włoskich. Do późnych godzin nocnych ludzie bawili się w centrum miasta. Policja odnotowała kilka incydentów

  Ocena: 0.0

Wybierz Strony