Aktualności

Komendant Główny Policji odwiedził poznańskich policjantów

Wielkopolskich policjantów odwiedził dzisiaj Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. Komendant zobaczył jak Wielkopolska przygotowała się do zabezpieczenia tak prestiżowego wydarzenia sportowego.

W dniu pierwszego meczu, który odbędzie się na stadionie miejskim, do Poznania przyjechał Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, aby osobiście sprawdzić przygotowanie policjantów do zabezpieczenia EURO 2012.

W trakcie wizyty Komendant Główny Policji zobaczył stanowisko kierowania i dowodzenia Komendy Miejskiej i Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Komendant Główny Policji, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkał się z funkcjonariuszami bezpośrednio zaangażowanymi w zabezpieczenie mistrzostw, z kolei w poznańskiej Strefie Kibica miał okazję przyjrzeć się pracy policjantów.

W czasie całej wizyty Komendantowi Głównemu Policji towarzyszyli: Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Wojciech Olbryś, Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim insp. Ryszard Wiśniewski oraz szef wielkopolskich policjantów insp. Krzysztof Jarosz.

(KWP w Poznaniu / pt,ej)

A
A+
A++
Ocena: 3/5 (2)

Data publikacji 10.06.2012